Societatea SC. Turboenergy Power.SRL angajeaza inginer electrician cu experienta.

Responsabilităţi:

  • Intocmeste proiectele in toate fazele conform cerintelor in domeniul electric/energetic
  • Realizare scheme de control, scheme de interfata si schimburi de semnale intre echipamente
  • Realizeaza caiete de sarcini, fise tehnice si memorii tehnice pentru echipamente si lucrari de instalatii electrice
  • Cunoaste cerintele normativelor si standardelor aplicabile domeniului energetic
  • Stabileste solutii tehnice in concordanta cu normativele electrice in vigoare; urmareste sa se incadreze in bugetul proiectului prin solutia optima oferita
  • Participa la activitati de punere in functiune si supervizare lucrari de executie

Cerinţe:

  •  Studii superioare tehnice – profil electric
  •  Experienţă minim 3 ani într-un post de coordonator tehnic
  •  Cunoştinţe bune de operare Microsoft Office
  •  Cunoaşterea limbii engleze constituie un avantaj
  •  Persoană cu bune abilităţi de planificare, organizare şi comunicare
  •  Persoană foarte bine organizată, meticuloasă, responsabila de respectarea termenelor şi încadrarea în bugete.
  •  Disponibilitate pentru program prelungit, flexibil.
  •  Disponibilitate pentru deplasari pe teritoriul Romaniei

Ce oferim:

  • Salariu atractiv
  • Suport pentru instruire si dezvoltare profesionala
  • Un mediu de lucru dinamic, profesionist, in care dezvoltarea personala este incurajata

Persoana de contact: Stefania Ionita

Tel: 0746222295